Отборът на Спартак води на ЦСКА 1948 II с 2:0 през

...

Второ полувреме: ЦСКА 1948 II - Спартак 0:2

Отборът на Спартак води на ЦСКА 1948 II с 2:0 през второто полувреме на отсрочената среща от 18-ия кръг във Втора лига на стадиона в столичния комплекс Царско село.

Варненци поведха в 2-рата минута, когато Румен Руменов бе изведен с прелестен пас самичък против вратаря Станислав Нисторов, излъга го и насочи кълбото в празната врата - 1:0 за " соколите ".

В 32-рата минута дисциплинираната и тактически правилна игра на варненци им обезпечи комфортен аванс в резултата. Руменов подаде към Йохан Н`зи, който финтира защитник и се разписа с майсторски удар по земя за 2:0.

Съставът на Спартак: 89. Никола Виденов, 9. Мехмед Сабри, 44. Ангел Грънчов, 6. Александър Цветков, 2. Веилислав Боев, 5. Йоан Бауренски, 13. Георги Мариянов, 10. Румен Руменов-капитан, 81. Атанас Зехиров, 29. Ахмед Ахмедов, 75. Йохан Н`зи

Резерви: 23. Денислав Жеков, 3. Преслав Петров, 19. Кристиян Курбанов, 11. Виктор Митев, 18. Хидает Хюсеин, 45. Даниел Начев, 78. Айвън Ангелов, 7. Евгений Илиев, 99. Даниел Халачев

Съдия: Геро Писков, асистенти: Радослав Вутов, Иван Иванов, четвърти арбитър: Вилиян Видинов (и четирамата от София)

БФС Делегат: Валентин Лазаров (Перник)

Съдийски наблюдаващ: Петър Петров (Велико Търново)
Източник: petel.bg